Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Super 8 Alton 2**, Alton

Snadná online rezervace Super 8 Alton a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Alton bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Super 8 Alton (Motely), ubytování Alton, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Super 8 Alton. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Super 8 Alton může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Super 8 Alton se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Super 8 Alton vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

7.6

Super 8 Alton 2** (Motely), Alton

1800 Homer Adams Parkway, Alton, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Super 8 Alton
Super 8 Alton 1Super 8 Alton 2Super 8 Alton 3Super 8 Alton 4Super 8 Alton 5Super 8 Alton 6Super 8 Alton 7Super 8 Alton 8Super 8 Alton 9Super 8 Alton 10Super 8 Alton 11Super 8 Alton 12Super 8 Alton 13Super 8 Alton 14Super 8 Alton 15Super 8 Alton 16Super 8 Alton 17

Located off Route 111/3, this pet-friendly hotel is 1 mile from Alton Square Shopping Center. It features a daily continental breakfast, free Wi-Fi and free coffee 24-hours per day. Guest rooms offer cable TV.

A microwave, fridge and coffee maker are provided in every room at Super 8 Alton. The spacious rooms also include a work desk and a hairdryer.

The Alton Super 8 is a 5-minute drive from Rock Springs Park. Lewis and Clark Community College is 4 miles away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Super 8 Alton)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Automat (nápoje), Automat (občerstvení)

Služby na recepci

Recepce 24 hodin denně, Denní tisk

Úklidová služba

Denní pokojová služba

Zázemí pro business

Business centrum, Fax/kopírka

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Topení, Klimatizace

Obecné podmínky (Super 8 Alton)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Super 8 Alton)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.